Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влизам следобед в счетоводството - никой... Влизам във Фейсбук - оп-п-па! Счетоводството!
Програмисти 3,462 прегледа
Следващ →

Още вицове

Намерил някой си запечатана бутилка, отворил я, а от нея изскочил дух: - А, ти кой си? - Дух, господарю. И мога да изпълня желанията ви! - Ама... всичко ли можеш? - Всичко, господарю! - Тогава, направи ми виза за щатите! - Готово, господарю. 200 долара, господарю. - Как се подава молба за напускане? - Молба за напускане трябва да се дава, отваряйки вратата на шефа с крак. Направили Наборна комисия в гората. Заекът обаче неискал да ходи войник и решил да си отреже едното ухо. Отишъл на преглед и го обявили за НгВС поради инвалидност. Това обаче се разчуло и вълкът решил да си отреже опашката. Обявили го също за НгВС. Слона също нямал желание да ходи в казарма и решил да си отреже оная ми ти работа. Тръгнал към комисията да го преглеждат, но те като го видяли още от далече се провикнали: - Слоне, ти не идвай, тебе няма да те вземем, ти си дюстабанлия. "Обява : Жена спортен тип търси връзка. Любим спорт-СУМО! Питат един пътешественик: - Защо не можахте да спасите приятеля си от канибалите? - Ами пристигнахме много късно - когато му се притекохме на помощ, те вече го бяха задраскали от менюто.