Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Приятелската обич казва: "Ако някога се нуждаеш от нещо, аз ще съм тук "Истинската любов казва: "Никога не ще се нуждаеш от нещо, защото ще съм тук"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Седи на улицата един евреин и плаче. Минава друг евреин и го пита: -Защо плачеш бе, Арон? -Купих си два билета от лотарията и с единия спечелих кола. -Е, защо плачеш тогава, бе човек?! -Втория билет защо го купих???
Разни
03.10.2017
1,722 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бай Ганьо, американецът и французинът решили да се състезават кой ще издържи най-дълго заключен в стая с пор. Влезнал първо французина, стоял няколко секунди и избягал навън. Влиза след това американеца, стоял, стоял и по някое време и той драснал навън. Влиза накрая Бай Ганьо. Минават час… два и другите двама се притеснили че българина може да се е задушил и да е умрял. Отворили вратата и порът изхвърчал навън. Като влизат вътре гледат Бай Ганьо си събул чорапите.
При среща с познат на въпроса: "Как е?", всеки тайно се надява да чуе отговора: "По-лошо няма накъде!"
Една блондинка паднала в шахта. Когатоя извадили тя казала: - Добре че нямаше капак щот ако имаше нямаше да мога да изляза
Старец пита малко момченце: - Как се казваш? - Ники! - А, какъв искаш да станеш, когато пораснеш? - Космонавт! - Обичаш ли бонбони? - Ники! - Ти да не си олигофрен, бе? - Космонавт...
Ловец към друг: - Иди виж какво животно прострелях. Другият се връща и му казва: - Не знам какво животно е, но по паспорт е Иванов.