Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седи на улицата един евреин и плаче. Минава друг евреин и го пита: -Защо плачеш бе, Арон? -Купих си два билета от лотарията и с единия спечелих кола. -Е, защо плачеш тогава, бе човек?! -Втория билет защо го купих???
Разни 1,722 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Ганьо, американецът и французинът решили да се състезават кой ще издържи най-дълго заключен в стая с пор. Влезнал първо французина, стоял няколко секунди и избягал навън. Влиза след това американеца, стоял, стоял и по някое време и той драснал навън. Влиза накрая Бай Ганьо. Минават час… два и другите двама се притеснили че българина може да се е задушил и да е умрял. Отворили вратата и порът изхвърчал навън. Като влизат вътре гледат Бай Ганьо си събул чорапите. При среща с познат на въпроса: "Как е?", всеки тайно се надява да чуе отговора: "По-лошо няма накъде!" Една блондинка паднала в шахта. Когатоя извадили тя казала: - Добре че нямаше капак щот ако имаше нямаше да мога да изляза Старец пита малко момченце: - Как се казваш? - Ники! - А, какъв искаш да станеш, когато пораснеш? - Космонавт! - Обичаш ли бонбони? - Ники! - Ти да не си олигофрен, бе? - Космонавт... Ловец към друг: - Иди виж какво животно прострелях. Другият се връща и му казва: - Не знам какво животно е, но по паспорт е Иванов.