Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Сатаната се качил на земята за да види как е живота в горният свят. Събрал той един скейтър, един техничар и един метъл и им казал: - Ще ми кажете кой какво мисли за бандата си, и ако ме лъжете ще пада едно дърво и сте ви убива. Първи бил скейтъра: - Ти какво мислиш за скейтърите бе? - Ами те са най-готините, най-хубаво се обличат... Паднало едно дърво и го убило. Втори бил техничара: - Ти какво мислиш за техно маниаците бе? - Ами те слушат най-хубавата музика, най-хубаво се обличат... Паднало едно дърво и го убило. Дошъл ред и на метъла: - Ти какво мислиш за метълите? - го попитал Сатаната. - Ами аз мисля... Дървото паднало и го убило!
Разни 1,632 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Не ми излиза оригамито. - А отдавна ли го изяде? Отишъл ловец на лов за мечки. Ама много го било страх. Ловецът обаче се загубил в гората. Както обикалял видял една пещера. Решил там да прекара нощта. Влязъл вътре и видял едни големи светещи очи го следят. Разтреперил се ловецът, светнал с фенерчето и видял едно малко мече, седнало на гърне, стои и го гледа. Минал му малко страха и попитал: - Майка ти в къщи ли е? - Не. - А баща ти? - Не Ловецът викнал: - А бе келеш с келеш, така ме изплаши!!! - и забърсал два шамара на мечето. А то като писнало: - Бабоооооооо…. По време на делото съдията разпитва шофьора: - Как стана така, че автобусът се блъсна? - Ами, не знам точно! Аз тогава продавах билети. Габровец към сина си: - Сине, отиди до съседите, и помоли за чук. Синът се връща след малко и казва: - Не дадоха! - Скръндзи! Добре, дай нашия... Притеснена баба води невръстната си 16 годишна внучка на гинеколог. -Докторе май са и откъснали цветето? След повърхностен преглед доктора казал: -Май не само цветето и са откъснали ами и саксията са счупили.