- Татко, викат те на малка родителска среща.
— Как тъй малка бе?
— Аз, ти и директора.
— Защо?
— Подпалих кабинета по химия.
След няколко дни.
— Татко, пак те викат.
— Защо?
— Взривих кабинета по физика.
След още няколко дни.
— Татко, пак те викат.
— E, тоя път няма да отида.
— Ми прав си, кво ще правиш в тези развалини.
Сатаната се качил на земята за да види как е живота в горният свят.
Събрал той един скейтър, един техничар и един метъл и им казал:
- Ще ми кажете кой какво мисли за бандата си, и ако ме лъжете ще пада едно дърво и сте ви убива.
Първи бил скейтъра:
- Ти какво мислиш за скейтърите бе?
- Ами те са най-готините, най-хубаво се обличат...
Паднало едно дърво и го убило.
Втори бил техничара:
- Ти какво мислиш за техно маниаците бе?
- Ами те слушат най-хубавата музика, най-хубаво се обличат...
Паднало едно дърво и го убило. Дошъл ред и на метъла:
- Ти какво мислиш за метълите? - го попитал Сатаната.
- Ами аз мисля...
Дървото паднало и го убило!