Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В лудницата водят нов пациент. Надзирателите го вкарват в килията и си отиват. Съкилийниците се струпват около него: - Я кажи, ти кой си? - Наполеон. - Е-е-е, аман от императори бе, тука ги имаме вече четирима. - Аз не съм император, а коняк "Наполеон".
Луди 3,364 прегледа
Следващ →

Още вицове