Разхождам се в гората. Дъжд, вятър, нощ. Замръзвам целият. Гледам - паркиран автомобил, приближавам се и гледам през прозореца - няма никой. Пробвам вратата - отключена, влизам и сядам. Изведнъж колата тръгва. Аз съм в шок. Колата върви, аз седя отзад, зад волана няма никой. Отнякъде се показва космата ръка - навива волана и изчезва. Чак космите на задника ми настръхват. Показва се някакво село, ето ги и първите къщи. Тук колата спира, някакъв мъж поглежда вътре и казва:
- И какво правиш тук?!
- Ами, возя се...
- Баси мамата! Аз тука бутам, а той ми се вози!..
Войник при психиатър. Шринкът чертае разни фигури и пита войника какво вижда. Кръг:
- Гола жена!
- казва войникът.
Психиатърът рисува триъгълник:
- Гола жена!
- казва войникът.
Психиатърът рисува квадрат:
- Гола жена!
- казва войникът.
- Абе, чеовек, ти имаш компулсивно психосексуално разстройство. Ти си развратник!
- А, да бе! Аз съм бил развратник, а кой ми рисува досега голи жени? !