Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Войник при психиатър. Шринкът чертае разни фигури и пита войника какво вижда. Кръг: - Гола жена! - казва войникът. Психиатърът рисува триъгълник: - Гола жена! - казва войникът. Психиатърът рисува квадрат: - Гола жена! - казва войникът. - Абе, чеовек, ти имаш компулсивно психосексуално разстройство. Ти си развратник! - А, да бе! Аз съм бил развратник, а кой ми рисува досега голи жени? !
Семейни 3,025 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ставам в 7:00 за работа - мъчение. Ставам в 4:00, за да отида на риба - почивка. След като му занесли цветя и бонбони в болницата, ББ възкликна; - Аз цветя и бонбони не режа. Мъж отива при сексолог: - Вижте, имам проблем, не мога да удовлетворя нито една жена. - Разкажете по-подробно, как започвате? - Отначало лягаме с момичето на кревата. - Правилно. - След това й свалям дрехите и и започвам да я целувам. - Правилно постъпвате. - След това й вкарвам половин сантиметър, след това още половин сантиметър. - И в какво е проблемът? - А накрая и останалия половин сантиметър. Отегчен мъж в книжарницата: — Моля ви, препоръчайте ми нещо за четене?! — Ами… мога да ви предложа Кама Сутра! — Е, добре де… нямате ли нещо за мъже, които все още пазят детското в себе си?! — Ами имаме… Кама Сутра за оцветяване… Зайо байо се разхождал из гората и и изведнъж видял едно буре пълно с ракия и си казал: - Ехааааааааа, тука купона върви без мен, има си пиене - пиинал малко и заспал. След него дошла лисицата и тя си казала: - Ехааааааааа, тука купона върви без мене, има си пиячка, има си мезенце - пиинала и тя малко и легнала до заека. След нея дошъл вълкът и той си казал: - Ехаааааааа, тука купона върви без мене - има си пиячка, има си мезенце, има и женички - пийнал и той малко и легнал до лисицата. След него дошла баба Меца и тя си казала: - Ехааааааааааа, тука купона върви без мене - има си пиячка, има си мезенце, има и женички, има и мъже - и тя пиинала малко и легнала до вълкът. И тъй като заекаът легнал първи и е логично да стане първи и като се поосвестил малко си казал: - Ехаааааааааааааа, аз като се напия не знам какви ги върша бре.