Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Учителката пита Иванчо: -Иванчо, в кое време е "Аз съм хубава"? -В минало, госпожо.
Иванчо и Марийка 3,983 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Толкова си хубава,защо не се омъжиш? - Искам да се омъжа по любов,но тъкмо се влюбя в някой, и се оказва,че няма пари. Млада жена се връща у дома след среща с любимия. Майка й вижда, че е тъжна и я пита какво става. - Ах, мамо - проплаква дъщерята. - Той току-що ми предложи да се оженим... - Прекрасно, чудесно... А ти защо си тъжна? - Той сподели, че е атеист. Значи не вярва, че съществува ад?! - Не се коси, детето ми - успокоява я майката. - Ти се омъжи за него, пък после ще му покажем, че греши! Получих sms: "Няма ли да си включиш телефона?" На Петка много му се пиело ама нямал пари. Отишъл при Чапай, но що да види през прозореца - Чапай усилено чете "Капиталът" от Маркс. Върти се Петка из плаца ама много му се пие и пак отива при Чапай. Гледа го - той вече чете Енгелс. "Ах да му се не види" - вика си Петка и пак не посмява да го безпокои. След час вече не издържа и направо нахлува при Чапаев. Той чете том N-ти от Ленин. - Чапай, стига си чел за днес. Давай да ходим да пием. - рекъл му Петка. - Какво ти четене бе, пие ми се та две не виждам. Ама бях скрил десет рубли тука някъде и от два часа не мога да ги намеря - казал Чапай. Новини: Оказва се, че вече десетки години в КАТ успешно работи секретна комисия за борба с корупцията.