Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Президентът на Франция Никола Саркози изгубил съзнание и попаднал в болница в резултата на това, че за първи път видял своята жена без грим.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
По случай празника на полицая, в КАТ бяха връчени много награди: пистолети; полицейски значки; палки; пътни знаци(ограничение на скоростта до 60 и 40км, а за особено отличилите се до 20 километра, също и паркирането забраненно с безсрочен лиценз!
Професионални
03.10.2017
3,076 прегледа
Следващ →
Още вицове
Джордж СантаянаРекламата е съвременният заместител на доказателството; нейната функция е да представи по-лошото като по-добро.
Висял си един негър над една пропаст, хванат за клона на едно дърво, и се чудел как да се спаси. По едно време се обадил вътрешния му глас и казал: - Ако искаш да се спасиш, пусни си едната ръка. Негърът го послушал. След малко вътрешният глас пак се обадил: - Ако искаш да оживееш, пусни си и другата ръка. - Ама как, нали ще падна?- попитал негърът. - Няма бе, това ти е единствения шанс. Негърът си пуснал и другата ръка, паднал в пропастта и се пребил. - Нека ти, мръсен негър! - казал вътрешният глас.
-По какво се познава,че една блондинка е от Пловдив? -Когато работи с компютъра и й кажеш "кликни",тя кляка…
Пътен полицай спира шофьор за превишена скорост. - Ще ми вземете ли книжката? – пита той. - Искате ли да се хванем на бас за 100 лева, че няма?
Един чукча е в Москва. Стои си той там и гледа паметника на Пушкин. Гледа, гледа… По едно време един полицай минава и чукчата го пита: - Извинете, на кого е този паметник? - На Пушкин. - Аааа, онзи дето написал "Мъртви Души" ли? - Не, "Мъртви Души" е написал Гогол. Чукчата стои, стои и след кратък размисъл вика: - Хммм… "Мъртви Души" е написан от Гогол, пък паметника на Пушкин…