Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един програмист слушал детето си,когато то му говорело,че слъмцето всеки ден изгрявало от изток и залязвало от запад.И го попитал: -Ама всеки ден ли е така? -Дааа! -И работи ли тва нещо? -Работи! -Ооо,тогава много ти се моля,нищо не пипай там!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако искате да видите как би изглеждал края на света, да бяхте излезли на улицата в 8 часа сутринта на първи януари ;)
Бисери
03.10.2017
3,443 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако на улицата голяма група хора стои и гледа в една точка, то това е или масова психоза, или спирка на градския транспорт.
Пада компютър от 16-тия етаж и си мисли: "Ех, ако сега можех да увисна..."
След първият учебен ден малко хлапе се прибира от училище. Вкъщи го чака цялата рода, изгаряща от любопитство. - Е, какво научи в училище? - Ами, разбрах, че 2+2 е равно на 4! Родата е във възторг. - Също така, научих, как се пише думичката "мама"! Родата отново е във възторг. - А, още научих, че на пишката и викат х..й! Родата изпада в паника, само дядото запазва самообладание: - Ех, не е толкова страшно, когато мъжът разбере, че на пишката и викат х..й, по-лошо е, когато разбе, че х..ят, отново е станал пишка...
Двама стари приятели се срещат в парфюмерия. Единия пита: - Защо купуваш два пафюма "Шанел5" на жена си? - Те не са за жена ми. Просто тъщата каза, че дава половината си живот за един "Шанел5"...
Полковник се прибира вкъщи и хваща жена си с майора. Вади пистолета и му казва. -Ела с мен отвън. Излизат на улицата. Полковника: - Слушай, познаваме се отдавна, колко години служим заедно, големи мъже сме. Ще направим така, аз ще стрелям два пъти във въздуха и двамата ще паднем. При когото първо дойде жена ми, за него ще остане. Жената чува двата изстрела, подава си главата през прозореца да погледне и после се провиква: - Иванеееее, излизай, тия двамата кретени се изпозастреляха.