Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не съжалявай за миналото, прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
Бисери 2,858 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някакъв щял да става баща за първи път. Чакал човека в чакалнята, минал се час, два, три... хвърчат някакви сестри на горе и на долу, никой не му обръща внимание. Човека се съдрал от притеснение, опитал се да попита една от сестрите но не получил никаква информация. Накрая, почти съсипан от нерви, към 3 сутринта излиза един засмян и дружелюбен доктор. - Ама, ама... това моето дете ли е? -попитал щастливия баща. - Дааа - отвърнал засмения доктор. Понечил човека да си вземе детето но точно в мига преди доктора да му го подаде - ФРАС! и му размазал главата в стената. - Ама, ама... защо??? - успял да изломоти в ужас бащата. - Хе, хе, майтап бе - потупал го дружески доктора - беше мъртво родено. Писането е най-тежката работа на света, като изключим вдигането на тежести.Питър Хамъл Вчера във "Веселото село" видях едно пийнало момиче да се качва на стола и да танцува, "Хм...невероятни крака" - казах аз на глас. Тя доволно се усмихна: - Наистина ли така мислиш? - Разбира се...повечето столове отдавна щяха да са се счупили от такава тежест. В болницата. В коридора пред операционната нервно ходи мъж. Един час, два, три... Накрая излиза хирурга и тъжна физиономия казва на мъжа: - Имам лоша новина. На третия час от операцията вашата майка... Мъжът нетърпеливо го прекъсва: - Това не ми е майка. Това е тъща ми! Хирурга: - Добра новина. На третия час от операцията... Една майка пита детето си: -Как прави кучето? -Бау бау. -Как прави котето? -Мяу мяул -А как прави мишката? -Клик клик.