Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива заекът в сладкарницата, поръчва си кафе и кифла и отива до тоалетната, да си измие ръцете. Когато се връща гледа кафето му изпито. - Кой ми изпи кафето? - попитал заекът. Никакъв отговор. - Пак питам, кой ми изпи кафето? Никакъв отговор. - Кой ми изпи кафето бе?! - изкрещял ядосано заекът. - Аз - изправила се мечката. - А кифлата защо не изяде?
Животни 8,601 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млада учителка води класа в зоопарка и говори с единия гледач: - Ще може ли да видим маймуните? - Не, в брачен сезон са и не излизат от вътрешните си клетки. - О, колко жалко. Децата толкова искаха да видят маймуните. А може би ако се опитате някак да ги изкарате - да им дадете орехи например? - А вие бихте ли излязли? Нощ преди изпит. В квартирата на професора звъни телефона.Професорът(раздразнено): - Да! - Спиш ли гадино? - !? - А ние тук учиме!!! - Генко, знаеш ли какво е авансцена? - Ама как да не знам! Авансцена - това е сцена преди заплатасцена... Мъж отива на гости при жена настроен за бурен секс. Докато пиели по едно погледа му спрял на една снимка. Притеснен той попитал: - А това съпруга ли е? - О не, аз няма мъж? - А може би брат? - О аз и брат нямам. Ама не се притеснявай, никой няма да дойде. Това съм аз до операцията? Две приятелки си говорят: - Интересно, за какво си говорят мъжета, като са само мъжка компания? - За същото, за което и жените си говорят, като са само те. - Ау, това е ужасно!