Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителката: -Да би мирно стояло-не би дъска видяло.
Ученически 2,763 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Тате, откъде си сигурен, че на баба влакът ще мине по тази линия? -Не се офлянквай, ами развинтвай, развинтвай! - Ти никога няма да намериш съпруга като мен! Така да знаеш! - Знам! И точно заради това искам да се разведа... Бъди прав или човек, който се изправя. Марк Аврелий Родителите на Иванчо се усамотили в спалнята и за да не разбере той какво става, му дали филия със сладко и го затворили на балкона. По едно време Иванчо се провикнал: - Тате? - Какво? - Иванови заминават на море. Натовариха лодката на колата. След малко Иванчо пак се провикнал: - Тате? - Какво? - Георгиеви отиват на планина с 2 палатки… И след още малко Иванчо пак се обадил откъм балкона: - Тате? - Kакво пък сега? - Петрови правят секс… - Е как разбра бе, Иванчо? - Ами и техния син яде заключен на балкона… Блондинка влиза в магазин и вижда непознат предмет. - Какво е това? - Термос. - За какво се използва? - Ами ако сложите в него нещо топло, то стои топло, ако сложите студено - остава студено. На другия ден блондинката гордо показва термоса на колегите си в работата: - Вижте каква полезна вещ! Сложиш в него нещо топло - стои си топло; сложиш студено - запазва се студено. - А ти какво си сложила в него? - Две кафета и един сладолед.