Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишла веднъж една жена на пазара, за да купи нещо за себе си. Гледа, стои мъж, а до него табелка с надпис “Заместител на мъже”, а на масичката – епруветки с комари. Тя го пита, що за чудо е това? Той й казал, че това е най-новото патентовано средство за удовлетворяване на жените. - И как действа то? – пита жената. - Ами така – отиваш вкъщи, събличаш се и пускаш комара, а останалото той прави сам. Ако нещо не е наред – ето визитката ми, позвъни. Прибира се, значи тя вкъщи и направила така както й казал мъжът. А комарът излетял от епруветката и кацнал на тавана. Разгневена жената звъни на посочения номер и съобщава, че неговото “средство” не действа. - Изчакайте, идвам веднага – отговаря мъжът. Пристига, поглежда комара на тавана и казва, сваляйки си панталоните: - За последен път ти показвам, гадино!!!
Семейни 1,977 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Крадлива коалиция! - каза министър Николай Василев, готов за следваща коалиция, с който и да е... Чистачката Мара уверено вървеше към своята цел, помитайки всичко по пътя си. Двама борци обули по един презерватив на краката спрели на една бензиностанця да зареждат бензин и слезнали от бавареца. Бензинджията се учудил и ги попитал: - Абе момчета това да не е нова мода ? - А не, ама шефа каза да се пазим от педалите, че имало много СПИН. Съвременният Робин Худ взима кредити от банките и ги оформя на бедните. Пиян катаджия зажаднял да вземе рушвет от някой шофьор. Видял лъскав мерцедес да се приближава към него и си казал "Това е моят момент!". Размахал доволно палка. Приближил се до колата и поискал документите на шофьора. - Там са документите - казал шофьорът и посочил 100-доларова банкнота, седяща върху жабката - ела и си ги вземи. Зарадвал се катаджията на доброто попадение и се навел през прозореца на колата да вземе банкнотата. Шофьорът затворил стъклото и притиснал ръцете на полицая. Излязъл от другата страна на колата, застанал зад катаджията и го изчукал в задника. След това спуснал стъклото и си тръгнал. Опомнил се катаджията, поогледал се малко, видял едно момче наблизо и се разкрещял: - Видя ли номера?!? Видя ли номера?!? - Еееее как да не видя бе, такъв номер и в цирка няма да видиш!