Преди 1000 години в едни кралство, красивият принц бил влюбен в девойка, красива, но от бедно семейство, а в принца била влюбена злата магьосница, която издебнала младите в опит за първа целувка и хоп! - превърнала ги в камъни. 1000 години по-късно един съвременен магьосник събрал малко сили (и знания от забранените от християнството книги), направил магическа отвара и ги полял. Те се превърнали отново в хора погледнали го с благодарствен поглед, а той им рекъл:
- Не съм толкова велик, колкото грозната стара дама и затова ви гарантирам само 1 час живот, после пак ще се превърнете в камъни.. имате време да направите това, за което сте си мечтали последния век.
...и си тръгнал. По-късно, обаче, го загризало любопитството и 15 мин преди крайния срок той се скрил в храстите. Що да види? Младежът държи един гълъб, подава го на девойката и казва:
- Дръж го, сега, аз да му покажа колко е готино да ти серат на главата!
В една болница пред кабинета на доктор-непукист се е образувала огромна опашка. Влиза първия пациент:
- Добър ден, докторе
- Добър ден. Следващия!
- Докторе, прескочи ми сърцето
- Прескочи го и ти. Следващия!
- Докторе, не мога да задоволявам жена си.
- Доведи я. Следващия!
- Докторе, бременна съм!
- Честито! Следващия!
- Докторе, глътнах мишка.
- Глътни котка. Следващия!
- Докторе, взимам наркотици!
- Вземи и за мене. Следващия!
- Докторе, пикая на четири струи...
- Глътнал си копче. Следващия!
- Докторе, не може да ми стане!
- Дреме ти на ку*о. Следващия!
- Докторе, влезе ми нещо в ухото.
- Радвай се, че не е в задника. Следващия!
- Докторе, никой не ми обръща внимание.
- Следващия!
- Докторе, умирам!
- И аз. Следващия!