Двама приятели сядат в един бар да си попйнат и след известно време единият попитал другия.
- Иво извинявай но женати да не е в цикъл?
А Стефан отговорил
- Що бе, личи ли ми - и си избърсал мустака!
Две баби си говорят:
- Ама Гинке, да не вземат сега и теб да те приберат, че имаш торенти на компа си?
- Нема, според заместник-директорът на Столичната следствена служба Светльо Василев Наказателните производства ще засегнат хората, които ъплоудват повече от 10 терабайта информация..
- Убаво, почвам да си следя и аз трафика
--------
цитат:
Василев допълни още, че ще бъдат започнати наказателни производства и срещу лицата, които ъплоудват големи количества информация. "Наказателните производства ще засегнат хората, които ъплоудват повече от 10 терабайта информация", коментира Василев.