Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заека поканил лъва на бар, да се подмаже на царя на животните. Влизат, сядат и заека: - За мене един коняк, а за лъва - една кола. Носят им, лъва почва да се върти неуверено - как заека пие коняк, а той само кола? Изпиват питиетата и заека пак поръчва от същото. Изнервил се лъвът, но изпили и това. Зайчето обаче се напило от двата коняка и паднало под масата. На лъва му прикипяло, изкарал го навън за ушите и го размазал от бой. След няколко дни Зайко пак идва и го кани на бар. - Не ща! - ръмжи сърдито лъва. - Е де, не се сърди, царю, обещавам този път да не пиеш кола. Съгласил се лъва. Отиват на бар, а заека: - За мене един коняк и една кола, а за лъва - нищо. Че като си пийне две колички, и не знае какво прави...
Животни 3,291 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нищо не пести така време и пари, така както взаимната любов от пръв поглед. - Как ще обясните, че сте убили жена си с пет изстрела? - На шестия пистолета засече. Влак. В едно от купетата на спален вагон пътуват баба с внучето си и някакъв мъж. Бабата е извадила сандвичи, внучето похапва и задава въпроси за живота. По едно време детето пита: - Бабо, бабо ма, как се появяват децата на този свят? Бабата започва да разказва надълго и нашироко за щъркелите, как носят децата, как ги пускат през комина и тн. Изведнъж от горното легло се подава мъжът, който с изплашена физиономия пита бабата: - Извинете, че ви прекъсвам, уважаема госпожо, обаче нещо не ми стана ясно..... Да не са отменили старият способ за децата????!! У всеки порядъчен и уважаващ законите човек поне веднъж в живота се появява желание да убие някого, по възможност без да нарушава законите.... Една жена се оплакала на приятелката си, че мъжът й непрекъснато говори за майка си и за всичко я сравнява с нея. Приятелката я посъветвала да си купи еротично бельо защото в секса сравнение между съпругата и майката не можело да става. Вечерта жената се появява в убийствено еротично бельо в черно. - Ти защо си в черно, ма? Да не би мама да е умряла?