Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Гъбите растат на места с повишена влажност, затова и имат формата на чадър.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Щирлиц се разхожда с папка с документи под мишница. Генерал Мюлер го гледа през прозореца и си мисли: "Какво ли мъкне Щирлиц в тая папка?!" Щирлиц го поглежда и си мисли: "Не е твоя работа, гадино!"
Любими Герои
03.10.2017
3,787 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж е при доктора. След прегледа му казва: - Ето - тези сините таблетки, по една сутрин с много вода. Зелените - на обяд с много вода. И по една червена вечер пак с много вода. - Докторе, нещо сериозно ли ми има? - Имате обезводняване на организма.
Американците, французите и българите правят състезание за най-добра реклама. Американците показват каньони, каубои и коне - "Marlboro". Французите показват ниви и лозя - френски вина. А българите показват жена, която прави кавал на борец. Той вече свършвал и си го бута да се изхвърли в устата й: - Смучи ма! - Не ща! - Смучи ма! - Не ща! - Ми кво искаш? - Швепс.
Един пиян се подпира на улична лампа и крещи: - Такси!!! Такси!!! Минава един по-пиян и му казва: - Никъде няма та качат с тоя лампион.
В трамвая влетява маскиран и въоръжен мъж, стреля в тавана и вика: - Всички на пода! Това е обир! Давайте парите! Още на следващата спирка полицията го хваща. На разпита го питат: - Добре де, защо пък си тръгнал да обираш трамвай? Хората банки обират… - Ами грешка стана… Гледам отвън надпис “Първа частна банка”…
Шизофрения когато общувате сами със себе си в някакъв форум под три различни ника.