Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама приятели си говорят: - Какви времена доживяхме! Голяма криза...Пъхам си картата в банкомата, искам да си изтегля заплатата... - И той какво? - А той самия ми иска назаем сто лева до първо число. И не дава картата обратно!
Разни 2,157 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката решила да покаже на децата вредата от алкохола. Tя изважда един червей и пред очите на всички го потапя в чаша с водка. Червеят се сгърчва и умира. Тя пита: - Каква е поуката деца? - Който пие водка няма глисти - казва Иванчо. Учителката ядосана решава да заведе децата в една ферма. Там слага пред една крава едно буре с вода и едно с водка. И отново пита: - Кравата пие от водата и не помирисва даже водката. Kакъв е изводът? Иванчо веднага готов с отговора: - Който не пие водка е говедо. Един гарван кацнал на едно дърво, държейки в човката си парче хляб.Видяла го лисицата и решила да му излезе със стария номер: - Добър ден, г-н Гарване, колко прекрасно изглеждате, какъв чуден глас имате, изпейте нещо! Обаче гарванът бил чел баснята в двата варианта/на Езоп и на Лафонтен/ и не се вързал.Взел с краче парчето хляб и изпял "Га-ааа!", а после пак лапнал парчето. Лисицата побесняла и в злобата си решила да го нарани: - Добре пееш, ама знаеш ли, че шефът спи с жена ти! - А! - казал изненадан гарванът и изтървал хляба. ПОУКА:Когато шефът спи с жена ти, не си отваряй устата, за да не си изгубиш хляба. Попита ли радио Ереван: - Какво трябва да се прави, когато тъщата е нападната от тигър? - Нищо! Сам си е виновен. Нека сам се защитава! Седи си мутра вкъщи и обядва, влиза сина и казва: - Тате, запознай се, това е Мария. Бащата го погледнал и казва: - Ако искаш да се жениш - жени се, а ако искаш джипа, разкарай се!!! Пътуват Поручк Ржевски, Наташа Ростова и Пиер Безухов в карета от Москва за Санкт Петербург. Наташа говори на Пиер: - Ах, струва ми се, че с единия крак съм още в Москва, а с другия вече съм в Санкт Петербург. Пиер се опитва да остроумничи и казва: - Ех, как бих искал сега да съм някъде между Москва и Санкт Петербург, например - в Бологое. В този момент задрямвалият поручик Ржевски се събужда и се намесва: - Господа, бил съм в Бологое, да знаете, дупка страшна е.