Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По думите на мениджъра: "Компютъра не щя да се включи - викам админа. Дойде той, вдигна ръце към небето, промърмори някакви неясни думи, завъртя ми стола 10 пъти около оста му, ритна компютъра - и той тръгна. Пак дигна ръце към небето, промърмора нещо и излезе."<BR>По думите на админа: "Отивам при юзъра - тоз глупак така са’й въртял на стола, че намотал на крака му захранващия кабел. Попсувах тихичко, разплетох кабела, ритнах компютъра по-далече под бюрото, включих го и си излязох."
Програмисти 2,089 прегледа
Следващ →

Още вицове

В МВР със сигурност има и поне няколко честни и почтени човека. Но никой не знае кои ли са те... Една блондинка и една червенокоса седят и гледат новините в 8:00 вечерта. По новините дават някакъв самоубиец, който скача от 17-ия етаж на сграда и блондинката разправя на другата: - Айде на бас, че няма да скочи. - Айде на бас, че ще скочи - казва червенокосата. Хващат се на бас и след малко той скача. Червенокосата казва: - Виж какво, аз те излъгах. Аз знаех, че ще скочи, защото гледах новините в 6:00, така че ти печелиш баса. Блондинката: - Ох, абе и аз ги гледах ама не мислех, че тоя пак ще скочи..... Младеж стои до касата в супера. Взима от стелажа пакет презервативи и чете. Стои и чете, и изведнъж мъж зад него леко го тупва по рамото. Младежът се обръща: мъжът слага на лентата два пакета памперси и казва: - Избирай внимателно... Стояли си две момчета на улицата - едното добро, а другото лошо и плюели едно в друго. Доброто уцелило 9 пъти, лошото 5... Минал човек, предупредил ги, че не е красиво да се плюят. Тогава те започнали да плюят по него. Доброто го улучило 12, а лошото - само 2 пъти. Д О Б Р О Т О В И Н А Г И П О Б Е Ж Д А В А ! - Вярно ли, че вчера са те обрали? - Аха, часовника,GSM-a и портфейла. - Нали уж ходеше винаги с пистолет?! - Да, добре, че не го намериха.