Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Сър и Лейди отишли на разходка в зоологическата градина и си взели гид. Спрели прид клетката на шинпанзето гидът казал всичко за шинпанзетата и накрая добавил. - Те имат през цялата година полови контакти. Лейди казва: - Сър, чухте ли? Сър - мълчи. Продалжават разходката по нататак и се спират пред клетката на дивите патици. Гидът им разказва всичко за дивите патици и накрая: - Те имат само два сезона полови контакти. Лейди казва: - Сър, чухте ли? Сър - мълчи. Продалжават разходката по-нататък и се спират пред клетката на благородния елен. Гидът пак казва всичко за него и накрая споминава, че те само веднъж в годината имат полови контакти. Сър казва: - Лейди, чухте ли? Лейди: - Но забележете какви големи рога има.
Животни 3,152 прегледа
Следващ →

Още вицове

В спорта манията за величие е лош помощник. А добър помощник е манията за преследване. Старшина командва млади войници, които ще се окопават: - Копаете от мен до... другото дърво! Две блондинки седят в кафето и едната се хвали: Вчера миличка се изчуках с един много готин пич. Пълна програма, голям чукач, професор в тази работа.. Е кой е той,ако не е секрет? Не това на никой няма да кажа, най-вече на жена му.. Син на мутра се прибира от училище и разпалено разказва на баща си: - Тате, тате днес по четене взехме до буквичката К, а аз знам до Ф! - Браво моето момче, нали затова ходиш на училище! - Тате, тате, апък в класа всички могат да броят до 10, а аз мога до 21! - Браво моето момче, нали затова ходиш на училище! - Тате, тате, а пък днес имахме преглед при фелшера - на всички деца пишките са колкото кутрето ми, само моята е като наденица! - Идиот с идиота ти - нали си на 21 бе! Мутра се прибира от лов уморен и озлобен. - К`во бе? - пита жена му. - Мани! Ти знаеш ли какво коварно животно е това лисицата, а? - Не! Защо мислиш така? - Вървя аз из гората и изведнъж - насреща ми лисица. Зареждам пушката, прицелвам се, стрелям и тя пада. Викам си аз "Дай да я прибера в торбата! ". Приближавам се към нея, гледам - а тя куче. . .