Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Аз по природа съм философ, и затова няма разлика, какво ще ям: черен хайвер или черен хляб. - Аз като гледам: ти все ядеш черен хайвер, а не хляб. - И каква е разликата?
Разни 1,503 прегледа
Следващ →

Още вицове

Станах от компютъра, отидох да запаля цигара на балкона, оказа се, че е седем сутринта, видях на двора един да прави набирания на лоста. Стоя и мисля, кой от нас е болен??? Един борец бил гладен и си купил пирожка и започнал да си я пъха в задника. Друг го питал: - Какво правиш? - Бях на зъболекар и ми каза три дни да ям от другата страна. Oтишли Компира и Тиквата да купуват подарък на шефа си. Гледали по пазара, погледа им се спрял на едно малко кученце: - Абе, к’во е тва? - Това ?- Куче нинджа. - Е, как така? Куче нинджа... - Казваш му "Куче нинджа стол" и то изяжда стола, "Куче нинджа маса" и то изяжда масата. Купили го и го занесли на шефа: - Шефе, ето Ви, Куче нинджа. - Да, бе, Куче нинджа уя ми... Разхождам се в гората. Дъжд, вятър, нощ. Замръзвам целият. Гледам - паркиран автомобил, приближавам се и гледам през прозореца - няма никой. Пробвам вратата - отключена, влизам и сядам. Изведнъж колата тръгва. Аз съм в шок. Колата върви, аз седя отзад, зад волана няма никой. Отнякъде се показва космата ръка - навива волана и изчезва. Чак космите на задника ми настръхват. Показва се някакво село, ето ги и първите къщи. Тук колата спира, някакъв мъж поглежда вътре и казва: - И какво правиш тук?! - Ами, возя се... - Баси мамата! Аз тука бутам, а той ми се вози!.. Генко вече втора година искаше да се раздели с Искра, но Искра беше пернишката шампионката по сумо и затова сама решаваше, кога и с кой ще се разделя.