Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Аз по природа съм философ, и затова няма разлика, какво ще ям: черен хайвер или черен хляб. - Аз като гледам: ти все ядеш черен хайвер, а не хляб. - И каква е разликата?
Разни 1,504 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Софийския централен затвор. Надзирател към затворниците: - Искам всичко да свети! Утре ще дойде министъра на МВР! Затворниците ехидно: - Най-после, време му беше! Колко годинки ще лежи? Надзирателят: - Стига глупости! Министърът иска да се погрижи, че на бившия министър ще му е добре тук! Горбачов поканил Рейгън на гости в Москва. Пристигнал той. Всичко имало в изобилие - девойки, хайвер, водка… На сутринта Рейгън казва: - Слушай, приятел, а има ли в Москва река? Да се изкъпем! - Абе, има, ама е забранено да се къпеш в нея. - Стига бе! Нали ти си главният тука? - Ами добре, да вървим тогава… Изкъпали се в реката. Тръгнал да излиза Горбачов от водата, а срещу него пазача. - Ти що се къпеш тука, бе? Нали знаеш, че е забранено? Сега ще платиш глоба! Горбачов: - Ама аз съм Горбачов! Пазачът: - Да бе, как пък не! Сигурно оня дето е в реката, като излезе ще каже, че е Рейгън… Двама доктори си говорят: - Спах с пациент колега! - Е и на мен ми се е случвало! - Да, но аз, за разлика от тебе съм ветеринар! Две физиономии (вече не им викат мутри) спорят чия жена е по-тъпа. Първият: Моята е уникум. Купи си последен модел Мерцедес. Вторият: И кво? П: Ами няма книжка. В: Твоята е цвете. Моята е по-блондинка от финландките. П: Що? В: Ами отиде за месец на морето на почивка и си взе цял куфар с презервативи. П: И кво от това? В: Как какво? Няма пенис... Седят колеги и си пият кафето. Един разказва виц: "Прибира се един мъж от работа и казва на жена си: "Скъпа, имам два въпроса към теб?" Тя му отговаря: " Не давам отзад." А той: "Тогава само един". Всички се смеят и продължават да си пият кафето. След някоя минута се отваря вратата, влиза шефа и казва: "Здравейте! Имам два въпроса!!!"