Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Младеж се оплаква на приятеля си: - Кво да праим бе братче, кво да праим бе, три жени водим у нас и все готини, все убави. И искам да се оженим, а майка ми не ги аресва. Какво да напраим така, че майка ми да ги ареса? - Ами виж какво, защо не вземеш някоя която да прилича на майка ти. - А те тая баща ми нема да я ареса.
Разни 1,982 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Сара, хайде да се разведем, нямам сили повече така да живея! - Не, Абрам, вдовица си взел - вдовица ще оставиш... Срещат се двама приятели. — Как е? — Отвратително. дадох назаем две хиляди на приятел за пластична операция. — И какво? — Сега не знам как изглежда! Един идва в районното и казва: — Вчера бях тук, подадох жалба, че са ми откраднали колата… — Добре. И какво? — Ами, искам да си изтегля жалбата – оказа се, че жена ми я била взела без да ми се обади. Намери се колата… — Я да ми се махаш от главата! Объркваш цялата ни отчетност! Още снощи прибрахме крадците! Някои признаци, че скоро има избори: 1) По телевизията ден и нощ рекламират хора, който съдейки по всичко, им растат криле на гърба. 2) В пощенската кутия започват да идват листовки от същите "ангели". 3) Във вестниците се появяват статии със заглавия "Богатсво и честност в един човек", "Ние вярваме в теб!" 4) Изведнъж осъзнавате, че през цялото време някой се "притеснява" за вас. Почват се разни показни акции - кой засадил дръвче, кой боядисал пейка, кой купил термо-кана на пенсионер (сякаш миналата година някой ги е спирал) 5) По спирките вместо надписа "Забранено лепенето" има плакати с надписи "Заедно да спрем мърсотията". 6) Журналистите са с повишени доходи поне месец (виж точка 3) Върви си един мъж из Белфаст и хоп някой опира в гърба му пистолет. Следва въпрос: - Какъв си протестант или католик? Замисля се човека: "Ако кажа католик, той може да е протестант и да ме гръмне, а ако кажа протестант, той може да е католик и пак да ме гръмне". Решил и рекъл: - Евреин. Отзад се чул радостен възглас: - Аз съм най-щастливият палестинец в този град!