Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Ние сме трима братя - царски синове. Вчера баща ни реши да ни ожени. Даде ни по един лък и една стрела и ни каза да стреляме. Който където улучи, там ще му е годеницата. Аз улучих в едно блато и тръгнах да си търся стрелата. Нагазих в блатото - наоколо кал, воня, мръсотия! Изведнъж гледам - една жаба държи в устата си стрелата ми. Викам й: "Дай стрелата, гадино!" А тя ми вика: "Целуни ме и тогава!" Какво да правя - целунах я. И тя се превърна в чудно красиво дванадесет годишно момиче. Честна дума, господин следовател! Така си беше!"
Разни 1,664 прегледа
Следващ →

Още вицове

Край една бензиностанция: - За Бога, защо вече пети час седите върху този варел бензин? - Опитвам се да откажа пушенето! Трима мъже решили да скачат от небостъргач.Англичанинът викнал: - В името на Кралицата скачааам! Американецът: - В името на Свободата скачаам! Българинът казал: - В името на българските тарикати слизам по стълбите... Ако знаехте, че скоро ще умрете и имахте право на един единствен телефонен разговор, на кого бихте се обадили, и какво бихте казали? И защо още не сте го направили? Стивън Ливайн Директор си ляга с младата си секретарка. Посред нощ той я събужда й казва: - Мила, отивам в банята. - Защо трябваше да ме будиш? Само за да ми кажеш това ли? - Просто исках да те помоля да ми запазиш мястото до тебе. Говорят си две приятелки: - Как ти завиждам: твоя кавалер е толкова любезен и мил с теб, прави ти подаръци. А защо не се омъжваш за него? - За да остане по-дълго време такъв.