Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
1910 година: "Радваш се да ме видиш, или това е пистолета ти?" 2010 година: "Радваш се да ме видиш, или това е смартфона ти?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Манекен пита блондинка: - Много хубави очила, на Пако Рабан ли са? - Нееее, мой са!
Разни
03.10.2017
1,950 прегледа
Следващ →
Още вицове
По повод пушенето :) В един цех работели виетнамци. Шефа минава на обиколка и гледа едни се събрали на групичка и пушат. - Какво правите бе? - Пусиме. - Как така пушите?! Я хванете свършете някаква работа ...ей оная греда например, я хванете я пренесете ей там. След половин час шефа пак минава от там: - Кво правите бе? - Пусиме. - А ГРЕДАТА ЩО НЕ Я ПРЕНЕСОХТЕ?!! - Теска е. - Ми като е тежка, хванете още хора да ви помогнат и я пренесете. След още половин час: - КВО ПРАВИТЕ БЕЕЕЕЕЕ...!!!! - Пусиме. - А ГРЕДАТА ЩО НЕ Я ПРЕНЕСОХТЕ !!! - Теска е. - МИ КАТО ОЩЕ ВИ Е ТЕЖКА, ХВАНЕТЕ ВСИЧКИ ОТ ЦЕХА АКО ТРЯБВА И Я ПРЕНЕСЕТЕ ТАЯ ГРЕДА, ДА МУ СЕ НЕ ВИДИ! След още половин час: - КВО ПРАВИТЕ БЕЕЕЕеееЕЕеЕеЕеЕееее !!!...!!!! - Пусиме. - А ГРЕДАТАААА.... ! - Къса е.
Учените са установили различни фактори, влияещи върху пазара: търсене и предлагане. Невероятно, но факт: преди Великден кокошките снасят три пъти повече яйца от обичайното.
Един чувек си сидял у рейсът. Засмърдело му на говна и питал тойъ ду негу: - Извинете, да не се насрахте у гащите? - Да, защо?
Разследват причината за пожар в някаква фабрика. Питат пожарникаря, който води разследването: - Според вас, защо се е запалила фабриката? - Ами, основната версия е, че се е получил взрив от някакъв газ. - А другата версия? - Ами може да се е получил взрив от някакъв друг газ.
Политика - това е искуство да се правят глупаците кръгли и да се търкалят в изгодно за себе си направление.