Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо зебрата е на бели и черни ивици? - За да не се чуди мъжа й, какво повече му харесва - блондинки или брюнетки.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Добро утро, клавиатура! Искаш ли кафе?
Бисери
03.10.2017
3,121 прегледа
Следващ →
Още вицове
Запитали Радио Ереван На какво основание Швейцария, страна, която няма никакъв излаз на море, има седем морски клуба? На същото основание, на което в България има министерство на културата, отговорило радиото.
Дянков излезе от срещата с президента и каза, че са провели конструктивен диалог. После излезе стенограмата и се оказа, че не е точно така. После излезе и аудиозаписа - и хлипания се чуха. Дано да не излезе и видео, че и сълзи и сополи ще се появят.
Грузинска веселба. Домакинът казва: - А сега Гиви ще произнесе тост! Става Гиви и казва: - Да пием! - и си сяда. След малко пак: - А сега Гиви ще произнесе тост! Гиви пак става и казва: - Да пием! - и пак си сяда. След още малко: - Вано да произнесе тост! Вано започва: - Уважаеми приятели! Всички ние сме се събрали тук в този хубав слънчев ден, за да празнуваме по един много добър повод... Домакинът го прекъсва: - Седни си. А сега Гиви ще произнесе тост!
Веднъж отивам в един бар и по едно време усещам, че ми се пърди, и то много сериозно. За щастие музиката беше доста силна и ми хрумна да пускам леки пръцвания в такт с музиката, така, че да не се чуе. И така 2-3 песни, обикалям по бара, докато ми олекне. След 3-тата песен обаче усещам, че всички ме гледат странно с леко отвращение в погледа. В това момент осъзнавам, че все още съм със слушалките на айпода в ушите!
Върви си един човек през гората и вижда три джуджета. - Какви сте вие, бе момчета? - пита човекът. - Ами ние сме седемте джуджета. - Е как седем, като сте три?! - Е нема хора, бе братче!