Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Извинете, седите на шапката ми. - Знам. Ще си тръгвате ли вече?
Разни 1,934 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шефа на една мутра го извикал и му казал: - Стягай се за път, ще ходиш в пустинята. Мутрата си приготвил багажа и се върнал. Шефа: - Какво си взе? - Храна. - За какво ти е? - Да ям по пътя. - Добре. Какво друго? - Вода. - За какво ти е? - Да пия по пътя. - Добре. Друго? - Една врата на кола. - Врата?! Че за какво ти е? - Като ми стане горещо, да отворя джама! Когато попитах дядо, защо едно време са били по 5-6 деца в семейство, а сега само по едно, той каза: - Защото чадо, едно време, целувахме по устата и е..хме в п...., а сега правите наобратно. Двама си говорят: - Подозирам, че жена ми ми изневерява с горския. - Защо мислиш така? - Ами прибирам се у нас, а в леглото - разни борови иглички. - А пък аз подозирам, че моята ми изневерява с попа. - Защо мислиш така? - Ами прибирам се у нас, а в леглото какво мислиш? Попът... Отишли група студенти на пикник и замръкнали. Нямало къде да спят и отишли до близкия манастир. Отива водача им и пита игумена: - Дядо игумене, ще ни пуснеш ли да преспим? - Виж, мойто момче, - казал игуменът, - ще ви пусна ама ти уреди нещо за чукане и няма проблеми. Настанили се те в трапезарията. Решили да си лягат и отива пак същия студент при игумена. Чука на вратата на килията му. - Влез, влез. Влезнал той. - Лопни мандалото че влиза хлад. Затворил той вратата. - Какво стана? Кандардиса ли някое маце? - пита игуменът. - Ама дядо попе, аз нали разбираш, те никоя не искаше а и вече е късно дай още по някое одеало да се завием и да си ходя - Късно е чадо, мандалото лопна Бащата на Иванчо го пита: - Какво правихте днес по математика? - Търсихме корен квадратен. - Стига бе! Когато аз бях в училище, също търсихме корен квадаратен! Все още никой ли не го е намерил...