Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Щирлиц се разхожда бавно по улиците на Берлин, доволен от успешното си внедряване в SS. Но нещичко в него все пак издава съветския разузнавач - ту звездата на будьоновката, ту папиросата "Казбек" в ъгълчето на устата, ту парашутът, който влачи след себе си …
Щирлиц 4,403 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Ако смятате, че на държавата хич не й пука за вас - това изобщо не е вярно! Опитайте се поне веднъж да не си платите данъците." Габровец отива в магазина и пита: — Колко струва тази кутия бонбони? — Ще ви дам и двете за 25 лева. — А само едната? — 15. — Добре, тогава ще взема другата. Кой как отива на рожден ден?Англичанинът: с достойнство. Французинът: с торта. Руснакът: с водка. Българинът: с приятели.Кой как се връща от рожден ден?Англичанинът: с достойнство. Французинът: с домакинята. Руснакът: на четири крака. Българинът: с остатъка от водката.Кой какво си мисли докато се връща от рожден ден?Англичанинът: "Успях ли да запазя достойнството си?". Французинът: "Дъщерята май беше по хубава". Руснакът: "Много ме биха ама и аз удрях". Българинът: "Жалко, тортата остана - можех да взема и нея". Ходих до супера и взех за себе си тирбушон и тампони за жената. Толкова стресната касиерка не бях виждал досега! Никога не споделяй собствения си окоп с някой по смел от теб!