Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съобщение в болницата: "Бащите, които иска да присъстват на раждането на детето, трябва да са присъствали и при зачеването!"
Семейни 3,425 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един си говори с приятел психиатър и го пита, какъв е критерия, че един пациент се е излекувал. - Много прост - казва психиатъра - Напълваме една вана с вода и му даваме да избере - лъжичка за кафе, черпак или кофа и му казваме да изпразни ваната. - А-а, разбирам. Оздравелият ще избере кофата, защото е с най-голяма вместимост! - Неее! Здравият ще издърпа тапата!! п.с. Не казвай на никой твоя отговор. - Тази година ми провървя: почивах два месеца! - Как успя? - Като се върнах от отпуск, излезе в отпус шефа, и той за един месец! Една баба намерила на плажа презерватив. Взела го тя, огледала го и попитала едно момиче: - Какво е това ма , моме? - Ми, това бабо е на мъжете. - Какво на мъжете? - Ами, там долу на онази работа. -Кое там на онази работа? - Абе, бабо на мъжете там долу е това, дето, ъъъ,таковат с него... - Абе, момиче я съм по-проста, я ми обясни по-добре. Момичето се ядосало и казало: - Бабо, вий едно време любов не сте ли правили? Бабата възмутено: - Ний сме правили,ама не сме ги драли! Бабата към 10-годишния си внук, който вече е висок метър и 65см: - Ах на баба момчето! Я кажи баби, какъв ще станеш като пораснеш? - Джудже! - отговаря момчето. Мъж се облекчава върху улично дърво. Минувач го пита, как не го е срам? Ми, бат Бойко като не ги полива...