Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителка: - Дръпни тоя прозорец, че ми печи и нищо не виждам!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Съобщение в болницата: "Бащите, които иска да присъстват на раждането на детето, трябва да са присъствали и при зачеването!"
Семейни
03.10.2017
3,425 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един си говори с приятел психиатър и го пита, какъв е критерия, че един пациент се е излекувал. - Много прост - казва психиатъра - Напълваме една вана с вода и му даваме да избере - лъжичка за кафе, черпак или кофа и му казваме да изпразни ваната. - А-а, разбирам. Оздравелият ще избере кофата, защото е с най-голяма вместимост! - Неее! Здравият ще издърпа тапата!! п.с. Не казвай на никой твоя отговор.
- Тази година ми провървя: почивах два месеца! - Как успя? - Като се върнах от отпуск, излезе в отпус шефа, и той за един месец!
Една баба намерила на плажа презерватив. Взела го тя, огледала го и попитала едно момиче: - Какво е това ма , моме? - Ми, това бабо е на мъжете. - Какво на мъжете? - Ами, там долу на онази работа. -Кое там на онази работа? - Абе, бабо на мъжете там долу е това, дето, ъъъ,таковат с него... - Абе, момиче я съм по-проста, я ми обясни по-добре. Момичето се ядосало и казало: - Бабо, вий едно време любов не сте ли правили? Бабата възмутено: - Ний сме правили,ама не сме ги драли!
Бабата към 10-годишния си внук, който вече е висок метър и 65см: - Ах на баба момчето! Я кажи баби, какъв ще станеш като пораснеш? - Джудже! - отговаря момчето.
Мъж се облекчава върху улично дърво. Минувач го пита, как не го е срам? Ми, бат Бойко като не ги полива...