Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Момиче звъни на приятеля си. - Къде си? - Отивам на кожно-венерически. Да мина ли да взема и теб?
Черен хумор 1,519 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гарсониера. В кухнята спи тъщата, а в стаята - зетят и дъщерята. Мъжът се присламчва до жената и тихичко шепне: - Айде! - Ми неудобно ми е, мама може да чуе. - Абе хайде да го направим... Разнася се ритмично скърцане. След известно време се чува вик "Ой, мамичко!"... Майката се обажда от кухнята: - Какво има, дъще? - А, нищо, само да ти кажа да купиш един хляб утре... Тъщата лежи в тъмното и си мисли:"Откъде го намери тоя гладник дъщеря ми. Шести хляб за една вечер ми поръчват...". По дрехите посрещат, без дрехи изпращат! Дядото е на смъртно легло и вика внука си: — Закопах скъкровище. — Къде, дядо? — В земята. — По-точно, дядо. по-тчоно! — Земята – третата планета в Слънчевата система… Борец лови риба. Приятелят му го пита: - Мога ли да мина с джипа от тук? - Нема никакви проблеми! Карай брато! Но джипа потъва и мутрата едва се спасява и крещи ядосан: - Защо ме излъга бе идиот! - Не съм Брато. Преди малко мина едно пате цялото се показваше над водата. Влизат в банката маскирани Мечо Пух и Прасчо. Мечо Пух викнал: - Това е обир! - А, къде е оръжието? - пита учуден касиерът. Мечо Пух сваля на Прасчо маската и пита: - Да се изкашля ли?