Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Мамо, а защо на този чичо дето пие бира му е толкова голям корема? - Защото сине, в малък корем няма да има място за черния му дроб!
Черен хумор 1,595 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един циганин си карал старата, изгнила жигулка. Спрял го един полицай и му поискал докоментите. Циганинът му подал талона на вехтата жигулка и кнаижката си. Полицаят погледнал книжката и казал: - Това твойта книжка ли е? - Да! - отговорил циганина. - Тоя третия от ляво на дясно сум аз. Всеки който е паднал от Марс, се прави на ударен... Гаджето ме заряза заради пристрастяването ми към анаболи. Метнах и колата в едно езеро. Излиза пиян моторист от една кръчма и си мисли: - Ако ме спрат полицай, ще им кажа, че очите са ми червени заради вятъра дето ме духа на мотора. Качил се тръгнал и след 2 километра... хоп, полицейска палка. Отива полицая до него, представя се и го пита. - Защо са ти толкова червени очите... заради вятъра ли? - Не бе, пил съм... отговаря съвсем объркано моториста. Млад зидар удря с лост по главата бригадира си. - Защо не му удари един юмрук,а с лоста? - Премиера каза,по новините на 03.02.2007 по БНТ,да използваме лостовете,максимално ефективно.