Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Oбажда се по телефона от Португалия наш футболист на жена си.(след мача с Швеция) - Скъпи, ще се върнеш ли скоро? - пита го жена му. - Да. Остават още само два мача.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Иванчо, утре да дойдеш на училище с майка ти! - Но защо? Какво съм направил? - Нищо, но тя е директорката и от месец не е идвала на работа!
Разни
03.10.2017
1,967 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бойко Борисов отишъл да види строежа на Дунав мост 2, не че го интересува, моста не е магистрала, но му казали, че един телевизионен екип бил тръгнал натам за репортаж, а може ли да има камера, а да го няма Бойко Борисов. След като се поснимал малко, Бойко Борисов попитал: - Къде е тука най-якия архитект? Началникът на обекта някакси разбрал, че него търсят и чинно застанал пред премиера. Бойко попитал: - Как върви работата? Чух, че имало проблем, нещо се разминавали плочите... - Ами добре, господин премиер. Верно има малко отклонение, ама е в рамниките на метър-два. Ама иначе напредваме, строим ние от нашата страна, румънците от тяхната и ако е рекъл Господ, до два месеца ще се срещнат двата екипа и ще имаме мост. Бойко попитал: - А ако не е рекъл Господ? - Ако не е рекъл, ще имаме два моста!
- Сигурен съм, че Пепеляшка е била брюнетка. - От къде на къде? - Ако беше блондинка щеше да си изгуби и двете обувки.
- Мамо, в училище всички ми казват, че съм много разсеяна. Кажи, че не е така?! - Момченце, ти живееш в апартамента отсреща.
В ресторанта. Жена към мъжа си, възмутено: - Видях те, че като се връщаше от тоалетната щипеше по дупетата всички келнерки! Мъжа: - Ти пък, скъпа, просто си избърсвах ръцете.
Все още има жени, които са с добър нрав и чисто сърце и не си позволяват да имат повече от двама любовника едновременно.