Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Най-добрата реaкция - това е ерекцията.
Бисери 3,112 прегледа
Следващ →

Още вицове

Починало кучето на една набожна старица. Отишла тя при попа с молба да го опее. - Не може, госпожа, това е богохулство, как така куче... - Какво да правя, отче, да опитам ли в католическата църква? - Може, попитайте при тях, - подсмихнал се под мустак попа. Тръгнала бабата да излиза от църквата, но на вратата се спряла. - Отче, а в католическата църква 2 000 лева ще стигнат ли или да взема още? - Момент, госпожа... защо не казахте веднага, че кучето е било православно! Толкова много спецализирани операции на МВР, с какви ли не имена...Оказва се, че всичките са част от още по-голяма операция, която пък се казва "Много шум за нищо" В Москва полицията арестува лице от кавказка националност. Обискират го и намират в него огромен кинжал. - За какво ти е това оръжие? - Това не е оръжие, то е домакински нож - да си режа краставички, домати... - Така ли, а тоя улей тука за какво е? - Да се изтича кръвта. Какво прави заекът като навърши две години? Започва третата... Млада жена купува риза на мъжа си. - Каква искате? - пита продавачът. Като моята ли? - Може - казва дамата. Само че да е по-чиста и изгладена.