- Генко, искам всичко да си бъде, както си беше, разделихме се заради моята глупост, все още те обичам и искам да сме заедно!
- И аз искам същото
- Наистина? Кажи ми честно!
- А-а-а, не, сторило ми се е...
Терапев, психолог, хирург и патоанатом отиват на лов за патици.
Терапевтът ще стреля пръв - вижда патица, но се замисля това дали е патица или не е и патицата отлита без проблеми.
Ще стреля психолога - появява се патица - той си мисли - да, това е патица, но дали тя знае, че е патица. Докато той мисли патицата си отлита...
Ще стреля хирурга. Появява се патица - БУУМ. Птицата пада и хирургат без да се замисля се обръща към патоанатома и му казва:
- Колега, ако обичаш, би ли проверил дали това е патица.