Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Доктор, адвокат и мениджър обсъждат предимствата на жената и любовницата. Адвокатът казал: - Със сигурност любовницата е по-добра. Ако имаш жена и иска развод, това би причинило много законни проблеми. Докторът казал: - По-добре е да имаш жена, понеже чувстовто за сигурност намаля стесът и е добре за здравето. Накрая мениджърът казал: - И двамата грешите. Най-добре е да имаш и двете. Така, когато жената мисли, че си с любовницата, а любовницата мисли, че си с жената, ти можеш спокойно да идеш в офиса и да свършиш малко работа.
Професионални 7,247 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Дали няма да ме приберат за измама? - Какво, за продажба на пудра захар вместо кокаин?! Не го мисли! Ще те застрелят набързо! Попитали един шизофреник: - Е, добре де, ти сега защо си говориш сам? - Ами защото, като спра ми става самотно и започвам да полудявам. Една фирма открила нов офис. Началството помислило "някой може да го ограби". И фирмата наела охрана. След това началството помислило: "Как може охраната да действа без инструкции?" И фирмата наела двама консултанти - един за разработка на правила, друг за провеждане на семинари. След това началството помислило: "Как ще следим дали охраната изпълнява добре задълженията си?" И фирмата наела двама проверяващи - един за проверка, друг за съставяне на отчети. След това началството помислило: "Как ще плащаме на всички?" И фирмата наела двама счетоводители - един за водене на сметките, друг за управление на касата. След това началството помислило: "Кой ще отговаря за целия персонал?" И фирмата наела управител, заместник и фирмен юрист. Минала година. Началството прегледало баланса си, който прехвърлял плана с 20 000$ и решило, че трябва да съкрати от разходите. И фирмата уволнила охраната. Какво ли е да си щастлив, се питах, и търсих отговор в безсмисления свят на славата и завистта и на парите, ненужно е било това разбрах.Стига ми сега, че срещам утринта с усмивката добра на слънцето. Стигат ми сега две добри слова, приятелска ръка и тишина... Съдията: - Следващият, който прекъсне заседанието,ще си отиде в къщи! Подсъдимият: - Ура!