Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Имаме новини от Австралия - живи са!
Бисери 2,675 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Трябваше да вземем фотоапарат! - Е, за к’во ти е? Аз го запомних! - Ангел мой! Ти поговорили с твоите родители за мен? Съгласни ли са да те дадат за моя съпруга? - Да, казах им за теб! - И те? - Ами не знам. Баща ми засега мълчи, а мама чака той да се изкаже, за да изрази абсолютно противоположно мнение.... В Париж тече културен симпозиум. На вратата стои човек от охраната и проверява пропуските. Към него се приближава старец: - Здравейте, аз съм за симпозиума... - Вашият пропуск, моля... - Знаете ли, аз го забравих в хотела. Аз съм Пикасо... - А, как ще го докажете? Старецът вади един фулмастери и рисува на стената гълъб... - Влезте моля... След известно време към вратата приближава друг мъж. - Аз съм за симпозиума... - Пропуска, моля! - Забравил съм го, но аз съм българският културен министър... - Трябва да го докажете! Ето например Пикасо нарисува ей оня гълъб на стената... - А, кой е Пикасо? - Влезте моля... Върви си Щирлиц по улицата и забелязва че хората го гледат много подозрително. - Хм! - мисли си той какво не ми е наред - сако, панталон, обувки... парашут... Пена се скарала на Вуте: - Виде ли що направи, като купи това мажко магаре. - Па що? - Ако беше женско, чехме да го доиме.