Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Изпратили две кучета - лайка и чау-чау и една блондинка в космоса с важна мисия. От контролния център викат лайката:<BR>- Лайка!<BR>- Бау-бау.<BR>- Натисни червеното копче!<BR>След един час викат Чау-чау:<BR>- Чау-чау!<BR>- Бау-бау.<BR>- Натисни зеленото копче!<BR>След три часа викат блондинката:<BR>- Ало, блондинката!<BR>- Бау-бау?<BR>- К’во лаеш, ма? Нахрани кучетата и не пипай нищо!<BR><BR>
Блондинки 3,345 прегледа
Следващ →

Още вицове

Очите виждат всичко, но не виждат себе си. НОИ (Национален осигурителен институт) и КАТ подписали договор, член единствен: чл.1 Ако бъде блъснат пенсионер, вместо да се отнемат точки на шофьора се дава една допълнителна. При смъртен случай се дават още три. Имаме много коварен началник! Уволнява служителите, когато са най-беззащитни - по време на следобедната дрямка... На втората си крачка на Луната Нийл Армстронг намери бележка: "Чък Норис беше тук". Попаднали французинът, англичанинът и българинът на остров с канибали. Вождът решил да си направи майтап и им казал: - Ясно е, че ще ви сготвим, но ви давам един шанс да се спасите. Ето ви една торба месо и едно куче. Хващайте гората и ако след седмица кучето говори родния ви език ще ви пуснем. Минала седмицата, излиза французинът, влачи празна торба и кучето припка след него. - Изяде ли кучето месото? - питат го. - Изяде го. - Е, говори ли кучето френски? - Емиии... не. Хоп - в казана. Излиза англичанинът, влачи празна торба, кучето върви отзад. - Изяде ли кучето месото? - питат го. - Изяде го. - Е, говори ли кучето английски? - Емиии... не. Хайде и той в казана. Излиза българинът, влачи празна торба, кучето се тътри след него. - Изяде ли кучето месото? - питат и него. - Изяде го. А отзад кучето: - Лъже, неговата майка!