Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ако се наложи да остана още в командировка, – казва мъж на жена си, – и не мога да се върна за Нова година, ще ти пратя телеграма. — Може и да не я пращаш! Вече я прочетох, седи ти в джоба на палтото!
Семейни 3,224 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Казах на тъща си, че може да смята моята къща за своя. - И тя? - Взела, че я продала... Жена казва на мъжа си: - От днес минавам на пазарна икономика - правя всичко за пари: - Да сготвя - 50 лева, да измия - 50 лева, секс - 100 лева. Лягат си, мъжът: - Хайде да правим секс. - 100 лева. Пребърква се - само 70 лева. Жената; - Не стигат. Заспиват... По някое време мъжа се събужда, гледа, жена му рови в чантата си. - Какво търсиш? - Ами dа ти дам 30 лева назаем... Дядо Коледа! Най-реалният начин за митничарите да декларират своите доходи. Готина мадама повикала вкъщи майстор да й оправи банята. Свършил майстора работа и мадамата го попитала: -Майсторе , какво ти дължа? Майстора: –А бе, дай там 100лв. Мацката развързала халата, от долу чисто гола, го попитала: -Така добре ли е? Майстора се по-зачервил и казал: -Оххх, а бе 100лв. , ако може. Мацката свалила халата и го хвърлила на земята: -А така не е ли още по-добре? Майсторът започнал да диша на пресекулки, отговорил: -Не, не 100лв. Дала му парите мадамата и го изпратила. Влязъл той в първата кръчма и казал на бармана: -Дай ми бира за 100лв. Бармана: -Пич, що поръчваш толкова много бира? Майстора: -Защото като не можа да стане, нека сега да пикае. Деца играят на двора. Момченце отива при момиченце: - Отвори си устата и си затвори очите, ще сложа нещо в устата ти! - Добре! - Ето! Усещаш ли? - Аха! - Съска ли? - Да! - Карбид!...