Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Минутите на микровълновата са по-дълги от обикновените минути.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
На плажа дете си обръща към баща си: - Тате, тате виж баба маха с ръце навътре в морето! Не се ли дави? - Мълчи, и помахай за сбогом!
Семейни
03.10.2017
2,949 прегледа
Следващ →
Още вицове
Влюбен студент смутено мрънка: - Ами... имам един въпрос, ама не знам как по-тактично да го задам... Девойката: - Питай, аз вече от седмица съм готова с отговора.
тя: искам кола, собствен бизнес и да се омъжа. какво да правя? той: вземи кредит, започни бизнес, спестявай за кола. А като стане всичко ок ще ти направя предложение :-D
Управител на фирма се обръща към свойте подчинени: - Вие всички искате повишение на заплатите - администрацията счита това за сериозен проблем и решихме да поверим разрешаването му на компютър. Ако компютърът каже, че заплатите трябва да се повишат - ще ги повишим. За сметка на заплатите на програмистите.
Гошо и Пешо на плажа. И двамата хубави младежи, мацетата се лепят само на Гошо. Пешо го пита: - Гошо, що само на теб скачат, бе пич? - Имам си тарикатлък. Слагам една 20 см. краставица в банските и това е. Пешо турил и той краставица в гащите, но никой не го кльопа от мацките. - Гошо, нищо не става, бе братче! - Е, кво да става, краставицата аз я слагам отпред, не като теб отзад.
Двама наркомани си говорят: - Аз съм само на 80 милиграма метадон. - Аз пак съм на 3 ракии. - Нали сме наркомани! Как си на 3 ракии?!?