Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По-добре мъртъв пич, отколкото жив педал!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
В съда: - Господине..! Как може да счупите чиния в главата на жена си!? Не ви ли е поне малко жал за нея ? - Е...! Как да не ми е жал !? Чинията беше сребърна!!!
Семейни
03.10.2017
1,813 прегледа
Следващ →
Още вицове
Напомни ми, когато денят е смотан и хората се опитват да ме прецакат, че са ми необходими 42 мускула за да се намръщя, и само 4 за да изправя средния си пръст и да им кажа да го дуxат!!!
Защо жените понякога симулират оргазъм? Защото си мислят, че на мъжете им пука :))
Иванчо пита татко си: - Презерватива за какво се използва? - За да няма бебета. - А къде се слага? - На човката на щъркела.
Бай Славчо се прибира малко преди разсъмване. Пиян. Ляга си и веднага заспива. След като жена му се събудила, намерила в джоба му използван презерватив. Побесняла и му го завряла отзад. Минала една седмица, минала втора... Славчо си седи вкъщи и не излиза никъде. Жена му учудена го попитала: - Славчо ти вече не ходиш да пиеш бира с приятелите си? - Те повече не са ми приятели...
Един поп се вози в самолет. Стюардесата му предлага да си вземе питие: -Бихте ли желали нещо за пиене? - Едно уиски, моля(заявява попът). Но точно в този момент свещенникът се сепва и задава неоместен въпрос: -Извинете на каква височина сме? -На 1500м надморска височина(отговаря стюардесата). -О, не благодаря, вземете си питието.Прекалено близко сме до шефа.