Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Животът е като спорт - за един e вдигане на тежести, за друг - фигурно пързаляне. На каръците им се налага да вдигат щангата, стоейки на кънки.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Що е скопен хладилник? - Хладилник, на когото са отнели и последните две яйца!
Разни
03.10.2017
1,204 прегледа
Следващ →
Още вицове
Думата "жена" - кратко, ясно и нетърпящо възражения...а думата "любовница" - дълго, мелодично и приятно звучащо!
По време на социализма, виетнамец седи пред гишето за билети на аерогарата в София и се чуди какво да прави, не му стига един лев да си купи билет за Ханой. Обръща се към чакащия пред него българин: -Давай на мене левче за билет до Ханой. -Ето ти десет лева и вземи още деветима от вашите.
- Земя, земя, тук полет 257. Викам наземната служба. Височина 5000 метра. Горивото ни свърши. Дайте инструкции! - Полет 257, тук наземната служба, повтаряй след мен: "Отче наш, ти който си на небето..."
Сатаната се качил на земята за да види как е живота в горният свят. Събрал той един скейтър, един техничар и един метъл и им казал: - Ще ми кажете кой какво мисли за бандата си, и ако ме лъжете ще пада едно дърво и сте ви убива. Първи бил скейтъра: - Ти какво мислиш за скейтърите бе? - Ами те са най-готините, най-хубаво се обличат... Паднало едно дърво и го убило. Втори бил техничара: - Ти какво мислиш за техно маниаците бе? - Ами те слушат най-хубавата музика, най-хубаво се обличат... Паднало едно дърво и го убило. Дошъл ред и на метъла: - Ти какво мислиш за метълите? - го попитал Сатаната. - Ами аз мисля... Дървото паднало и го убило!
В счетоводството на голяма фирма. - Уф, къде са тези it-та?! Спешно ми трябва тяхната помощ, а те не идват! - А повика ли ги? - Че как? Вече цял час натискам F1!!!