Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Въпрос: - Защо паркинга на МЕИ-то е толкова голям? отговор: - За да има място да кацат колежките.
Разни 2,163 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки си говорят: - В началото си мислех, че той ми изневерява, а сега разбрах, че той с мен й изневерява на нея. Така ми стана хубаво... Нощният пазач на гробищата влетява при началника си и виква: - Край! Няма повече! Напускам! Не мога да работя тук. - Защо бе? - Ами ходя наоколо и какво виждам - навсякъде само надписи - "тук почива еди-кой си", "тук намери вечен покой еди-кой си", "спи спокойно, дядо...". И какво - всички спят и си почиват, само аз бачкам! Моят спам се промени: вече не получавам оферти за уголемяване на пениса, само за виагра и циалис. Май това е старостта? Комарджия се оплаква: - Оня ден като почнах една черна серия в казиното... губя, губя, всичките си пари загубих. Накрая заложих и жена си, и пак не ми провървя - спечелих... - Ало, ресторанта ли е? - Да, кажете! - Бихме искали за запазим маса за седем часа... - Добре! А столове ще запазвате ли?