Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един програмист си купува салам. Продавачката му казва: - 500 лева. Той отговаря: - Нека ги закръглим на 512!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
- Тате, ти циганин ли си? - Да! - А мама, тя циганка ли е? - Да, всички сме 100% цигани! - Значи всички сме за БСП? - А-ааа, чак такива мангали не сме!
Политически
03.10.2017
3,267 прегледа
Следващ →
Още вицове
По време на развития социализъм. Събрание на ТКЗС. Председателят закъснява, всички се вълнуват. Час по-късно, той пристига, излиза на подиума, сваля си кепето и го удря в пода: - Мамка му, вече имам една грижа по-малко. Всички в един глас: - Фураж ли докараха? Председателят: - Не. Оная ми работа престана да става!
Футболен коментатор Топката се движи ниско по тревата и състезателят я спира с гърди!
В първата си брачна нощ Лорд Джон влиза в спалнята на съпругата си, облечен в бяла пижама: - Милорд, - казва милейди - трябва да Ви призная нещо: аз не съм девствена! Лордът излиза, без да каже дума, и след малко се връща в черна пижама. - Но, Милорд...?! - недоумява милейди. - Обличам се в бяло само за премиера!
Животът отминава толкова бързо, сякаш не му е интересно с нас...
Един човек един ден седнал в един бар. До тук нищо странно, но със себе си той водел един щраус и едно мокро до кости коте. Седнал човекът на бара и си поръчал уиски. Изпил го и заплатил за него точно сумата, която барманът цитирал. До тук, колкото и да е странно, все ще се преживее, но с тия точни пари… барманът започнал да се нервира. След като на няколко пъти човека плащал ама съвсем точна сума, барманът не издържал и го попитал: - Абе к’ъв cи ти, бе? Не стига, че си водиш в заведението и щрауса и котката ами и на ‘сичкото отгоре 10 стотинки бакшиш не остави поне веднъж… - Офф - въздъхнал човекът - наскоро хванах златната рибка. Сторило му се на бармана, че нещо няма връзка, но като чул за златната рибка и се оживил: - И к’во си поръча? - Ами не виждаш ли - дългокрако пиленце, с мокро котенце и всичко да ми е точно…