Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пълзят Анка, зад нея Чапаев и след него Петка. Тримата отиват на разузнаване. Чапаев пита Анка: - Анка, ти случайно да си се занимавала с балет? - Не, защо? - Ами краката ти са много красиви. - А случайно да си се занимавала с художествена гимнастика? - Не, защо? - Защото тялото ти е много красиво.... На Петка му омръзнало да слуша всичко това: - Чапаев, ти да не си се занимавал с оране? - Не, защо? - Защото много дълбока диря оставяш след себе си...
Любими Герои 1,907 прегледа
Следващ →

Още вицове

Известен певец изнася концерт в болница. След представлението се обръща към пациентите: - Довиждане и се надявам да се подобрите! - Благодарим, подобно! отговорили пациентите. - Не ми харесва тази снимка...Изглеждам като маймуна! - Трябваше да помислите за това преди да се снимате... Заседание на политбюро на ЦК на КПСС. Брежнев пита: - Другари, някой да иска дъвка \"Wrigley\"s Spearmint\"? - Че откъде я имате? - Абе оня ден ПВО-то свали един шпионски самолет… Две селянки влачат в калта голям бидон с мляко и си говорят: - Когато бедната Изаура я изпратиха на плантацията, направо ми късаше сърцето за нея! Полицаи звънят на вратата на един апартамент. Отваря мъж и се представя: – Здравейте господа полицаи, казвам се Петров, как мога да помогна? Полицаите: – Днес в блока е станал инцидент, опишете как мина денят ви. – Ами събудих в 6:30, направих си чикия, после станах, сложих си кафе и докато го чакам да стане си ударих една чикия, после изпих кафето и пак си ударих една чекия, след това се изсрах, изкъпах се и пак си направих чикия. Нo след това към 9:00 си приготвих закуска, хапнах, дойде ми силата и си дръпнах една чикийка, рзходих се в парка, прибрах се за обяд и пак си направих чикия, към 15:00 някои звънна, аз отворих нацепих му един юмрук в зъбите, бих му два шута, а след това вече не си спомням дали си направих чикия...