Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно момче се прибира вкъщи и баба му го попитала: - Къде беше, баба? - Ами, ходих в Интернет. - отговорило момчето. - И си ходил там така облечен! - казала очудено бабата.
Разни 1,571 прегледа
Следващ →

Още вицове

" На Поморие сме, голяма компания и отиваме на заведение. Поръчваме доста неща, между които и 15 кюфтета. По някое време идва при мен келнера и ми казва на ухото: - Пич, кюфтета няма...Абе има само едно, но то е мое..ако си много на зор ще ти го дам! -------------------- Истинска случка е ... - Не разбирам, за какво воюват шиити и суните, ходи ги разбери! - Не е сложно, при мюсюлманите това са техните католици и протестанти... Две приятелки си говорят: - Как изкара вчера? - Ами странно.. - Защо? - Защо ли? Моя ме покани на ресторант. Чак на четвъртата бутилка вино разбрах, че не празнуваме Свети Валентин, а Трифон Зарезан... На лекарски симпозиум, мъж и жена се харесали, правили секс. На другата сутрин, жената излиза от банята. Мъжа пита: - Вие, да не би да сте хирург? Жената: - Да, по какво познахте? Мъжа: - По вдигнатите ръце, докато бяхте мокра в банята.... Кратка пауза. Жената: - А Вие, да не би да сте анестезиолог? Мъжа: - Да, .... ? А Вие, как познахте? - Ами, снощи, докато правихме секс, да Ви кажа, ... нищо не усетих, ... - Гад такава, отвратителен си! Съсипа ми целия живот, самовлюбен, долен егоист! Не мога да те гледам повече! Целуни ме!!!