Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Баба Меца имала рожден ден и си казала: - Ако някой ми подари цвете, ще му го навра в задника. Дошъл Зайо на купона с голяма маргаритка и Меца изпълнила заканата си. След това Лиса питала Зайо: - Ти защо плачеше и се смееше, когато стана случката с цветето? Зайо отговорил: - Плаках, понеже ме болеше, а се смеех, защото зад мене беше Кумчо Вълчо с кактус!
Животни 7,426 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Каква е разликата между сумо борците от обикновените японци? - Сумо борците се хранят с лъжици. През 70-те години Брежнев говори на митинг в Москва: - Другари, през 1980 г. всеки жител на СССР ще има мотоциклет! Тълпата реве: - Ураааа, мотоциклееет, мотоциклееет… Брежнев продължава: - Другари, през 1990 г. всеки наш гражданин ще има автомобил! Тълпата: - Ураааа, автомобиииил, автомобииииил… - Другари, през 2000 г. всеки гражданин на СССР ще може да си купи въртолет! Тълпата изпада в луд екстаз: - Уррррррраааааааааа, върртоолеееееееет, въртолеееееееет… Една бабичка обаче пита: - Другарю Брежнев, че защо ми е на мен пък въртолет? - Ех, колко си проста, бабо! Чуеш например, че в Киев са пуснали макарони и литваш да си купиш… Една 80-годишна бабичка отишла на гинеколог. Той решил да се пошегува с нея и й казал, че е бременна. - Не може, как така, та аз съм на 80 години… - Бременна сте госпожо, изследванията не лъжат. - Ех, то в тия времена и на средния си пръст вяра да нямаш… Един арабин вървял през пустинята, обаче нямал вода. Толкова бил жаден чееее... Вървял, вървял и видял една сергия. Отишал там и казал на кубинеца дето продава вратовръзки: - Искам вода. - Немам вода. - Ко имаш? - Вратовръзки. - За кво ми е вратовръзка в пустинята, не ми трябват тъпите ти вратовръзки. Искам вода! Кубинеца казал: - Еми братко ей там има един ресторант там дават вода. Арабинът отишъл и след 3 дена се върнал на четири крака. - Какво стана дадоха ли ти вода? - Не. Брат ти каза че трябва да вляза със вратовръзка. Допинг скандал избухна на олимпиадата по български език...