Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Събрали се 4-ма гробаря. 1: - Хайде да погребваме мъртъвците без ковчег - по-икономично е. 2: - Хайде да ги погребваме изправени - по-малко копане 3: - Хайде да ги погребваме до кръста - няма нужда от паметник 4: - А ако се хванат за ръце се получава и хубава ограда.
Черен хумор 1,689 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две жени си говорят и едната се хвали: - Моят мъж вчера като го пратих на баня и се изкъпал със сапун "Идеал" и вечерта като се прибра и като ме метна - идеален секс правихме. - И аз трябва да пробвам с моя. - вика втората. След няколко дни пак се срещат и първата вика на втората: - Кво стана - помогна ли? - Мани, мани. Пратих го моя хайванин на баня, а той да вземе, че да се изкъпе с шампоан "Бебе". - И кво стана после? - Прибра се, цяла вечер ми смука циците, накрая се уригна, напика се и заспа. - Иванчо, защо рибите са неми? - Що за въпрос? Може ли някой да каже дори една дума, като си завре главата под водата? Ако шефът не ви повишава заплатата - затегнете колана по-здраво..на шията на шефа! В мюсюлманските страни в програмата "Лека нощ, деца" го няма Прасчо. Замества го овенчето Ахмед. - Сара, чух че мъжът ти е заминал в командировка? — Да. Е, и какво? — Да дойда ли при теб довчера? — Как смееш! Аз да не съм продажна жена? — Ама, Сара, кой ти говори за пари!