Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В болницата на Иванчо( от "Сблъсък") изведнъж му премалява. Лекарят се обръща към стоящите наблизо санитари: - Хайде, двама от вас да го крепят, а третият да му налее в устата малко коняк! - Не! - протестира Иванчо. - Единият да ме придържа, а двамата да ми наливат коняк!
Пиянски 1,967 прегледа
Следващ →

Още вицове

Оказва се, че има телевизионен канал, който ББ не гледа - това е EBF...Милен Цветков са го взели на работа все пак... Веднага след местните избори, въпрос към местния чорбаджия: - Как ще върви бизнеса ти от сега нататък, щом като кмета вече не е от твоята партия? - Ще изтрия от джиесема си стария кмет и ще впиша новия! Пациент на операционна маса: - Докторе, махнете тази идиотска маска, така или иначе Ви познах! Една блондинка родила близнаци и започнала да плаче в болницата.Сестрата минала и я попитала: - Защо плачете? - Защото не знам какво да кажа на съпруга си! - За какво? - Нали родих две деца?... - Да и ...? - И какво да му кажа за другото?! - Нали са ваши? - Да , но какво ше кажа за другото дете? - А? - Едното е от него , а другото? - Хм....права сте! На някаква съвместна среща военни НАТО-руZия на вечерята генералите хапват, пийват и разговарят. По някое време почват хвалбите. Тия кви ракети имали, ония кви танкове, па радари, пък самолети и т.н. В един момент руZкия генерал се хвали: -На нашите солдати порционът е 2000 калории на ден! Американският: -При нас е 4000. Тук руZнакът скача зачервен от праведен гняв: -Лъжеш, натовска свиньо!!! Никой войник не може да изяде две мешки ряпа...