- Господин старшина, разрешете да вляза?
- Влезте.
- Аз по личен въпрос.
- Слушам Ви.
- Разрешете не по устав.
- Давай.
- Знаеш ли, как ми омръзна от теб стар глупак! Разрешете да изляза?
- Петров, къде си се затичал?
- Пак има земетресение и се евакуирам...
- Ако е под четвърта степен по Рихтер ще се брои за самоотлъчка, а по моя часовник е само 2,5...