При разпит в полицията един джебчия заявява:
- Тежки времена настанаха - хората нямат пари. А това
най-добре се вижда от факта, че цели дни ходя по улиците с
ръка в собствените си джобове.
Червената шапчица отива да види баба си. Но там вече е лошия вълк.
- Бабо, какви големи очи имаш.
- Това е, за да виждам по-добре моята внучка.
- Бабо, какви големи уши имаш.
- Това е, за да чувам по-добре моята внучка.
- Бабо, какъв голям iPhone имаш.
- Глупачка! Това е iPad по дяволите!