Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Червената шапчица отива да види баба си. Но там вече е лошия вълк. - Бабо, какви големи очи имаш. - Това е, за да виждам по-добре моята внучка. - Бабо, какви големи уши имаш. - Това е, за да чувам по-добре моята внучка. - Бабо, какъв голям iPhone имаш. - Глупачка! Това е iPad по дяволите!
Програмисти 3,317 прегледа
Следващ →

Още вицове

В посолство за издаване на виза: - Наркотици употребявате ли? - Аз спазвам закона!! - Значи ще запишем - в зависимост от страната на пребиваване. Надпис на кутия с цигари: “Министерство на здравеопазването съобщава, че всяка неизпушена цигара удължава работния ден с 8 минути!” Съвет на директорите в голяма акционерна компания. - Нашите акционери са хора глупави и алчни. - Защо? - Глупави, защото са си доверили парите на нас. А алчни, защото искат дивиденти! Иванчо има контролно. Прави опит да препише от Марийка, когато госпожата се обажда: - Иванчо какво си мислите че правите с Марийка? - Ами... - Аз мисля, че преписваш! - Ами, госпожо, вие му казвате преписване, а ние работа в екип! Един излязъл от дискотеката, с едно младо момиче, отвел я на едно тъмно място и й казал: - Айде, сега да го лапаш. - Ъъъ, не знам как, не съм го правила до сега... - Нищо, ти го лапни, пък колкото си можеш.