Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На гости на семейството идва свещеникът. Всички го поздравяват, само малкият син стои настрана. Баща му се кара: — Ела, кажи „добър ден“, простак такъв! Детето се приближава към свещеника и казва: — Добър ден, простак такъв!
Деца 4,100 прегледа
Следващ →

Още вицове

Щирлиц и радистът му стоят в кръчмата - пияни-заляни. Радистът казва: - Щирлиц, пред провал сме! Всеки момент Гестапо ще ни хване. Трябва спешно да се самоубием - да изпием отрова. Щирлиц обръща още една чаша шнапс на екс и казва: - А аз какво правя в момента? - Скъпи, купих долари за почивката ни ви Италия! - Защо не купи евро? - Доларите бяха доста по-евтини!!! Бай Ганьо пристигнал в Италия.Тъкмо бил на летището и му се доходило до тоалетна.Почукал на първата тоалетна казали "Моменто!"Почукал на третата тоалетна-пак отговорили"Моменто!"На третата отново "Моменто!"И накрая си казал-Моменто моменто ама аз ще акам на цименто! - Келнер, ние със съпругата ми отбелязваме 25 години съвместен живот. Някакво вино да ни препоръчате? — Кажете първо дали искате да празнувате или да забравите? Във училището. - Деца, днес ще ходим на строеж. За да сте в безопасност ще ви помоля да си сложите каските които ще ви дадат там. Защото познавам едно момченце, което беше без каска и когато тухла падна на главата му то почина... Но, познавам и едно момиченце и когато тухла падна на главата, каската я предпази, и тя само се усмихна и продължи!!! От задните чинове се обажда едно момче. - А-а-а-а, знам я! От нашия вход е. Още ходи с каска и се хили!!!