Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж влиза в кухнята. Жена му казва: - Изпълни си веднага съпружеския дълг! Той го изпълнява веднага. Жената се връща към къхненската си работа. Мъжът пита: - Толкова ме обичаш, че не можеш да изчакаш? Тя: - Не, трябваше да сваря рохки яйца, а тримунутния таймер се е счупил.
Семейни 3,094 прегледа
Следващ →

Още вицове

- А какъв е любимия ви делови аксесоар? - Ластичета... - Ластичета ли?!? - Да, с тях си хващам пачките с парите... Учен заминава на експедиция в дълбоката джунгла. Преди да тръгне чел ужасяващи разкази за местните племена и войнственият им характер, затова си накупил всякакви оръжия и наел правоспособен водач. Една вечер двамата седят пред огъня. Изведнъж от джунглата се чуват удари на там-там. Водачът казва: - Не ми харесват тия звуци. Ученият веднага вади оръжията, проверява ги, нарежда ги около себе си. Ударите по там-тамът приближвата към тях. Водачът казва: - Мдааа, хич не ми харесва тази музика. Ученият хваща пушката, заляга и започва да се оглежда. Ударите вече се чуват съвсем близо до тях. Водачът се обажда: - Много, много кофти бие този там-там. Преди да припадне от страх ученият, все пак успява да попита: - Кое му е кофтито? - Фалшиво свири, бе.... - отговаря водачът. Момиче се жени и майка й казва: - Виж, тази нощ е важна. Утре, ако сексуалния акт е минал успешно, само ми кажи: "Здравей, мамо"! На сутринта дъщерята я среща и й вика: - Мамо, три пъти здравей, два пъти бонжур и един път мараба. Едни борци отишли на село при дядо Йоцо и го попитали: - Знаеш ли кои сме ние? - Hе знам- отговорил старецът. - Hе знаеш кои сме ние?! - Ами, откъде да знам кои сте- повторил старецът. - Тогава за наказание ще ти вземем едно агне. Hа следващия ден борците отново отишли при дядо Йоцо и пак го попитали: - Знаеш ли кои сме ние? - Знам- казал дядото. - Знаеш ли?! Как така знаеш? - Ами, разбрах вчера, когато ми взехте кучето. Здравейте, аз съм жената на Мерилин Менсън. Когато моя мъж се връща от концерт петната от кръв много трудно се изпират от ризата му. Какви ли не прахове не опитвах - нищо не помага. Но наскоро жената на Ози Озбърн ме посъветва за един друг прах и сега не ми пука за никакви петна...